Bulvar Parkta Lansmana Özel fiyatlar

Her geçen zaman dahada değer Kanacak sizlere zarar değil kara geçirecek bu fırsatı sakın kaçırmayınız.
Bursa’nın en büyük kentsel dönüşüm alanlarından Nilüfer Ataevler’de Beydağ İnşaat tarafından hayata geçirilen Bulvar Park Evleri modern mimarisi, inşaat kalitesi ve peyzajı ile bölge’nin dönüşüm sürecini yeni bir aşamaya taşıyacak. 18.500 metrekare arsa üzerindeki konutlar ve ticari alanlar içeren proje için çalısmalarına başlayan Beydağ İnşaat grup uzun yılların verdiği birikim ve uzman kadrosu ile faaliyet göstermektedir. Hayata geçirdiğimiz Ataevler’deki Kentsel Dönüşüm Projesi; her detayı düşünülmüş, ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayacak biçimde planlanmış ve Bursa’da ilk defa bu kadar merkezi bir lokasyonda uygulamaya konmus kapsamlı bir dönüsüm hareketidir. Bulvar Park Evleri yeniden düzenlenen yesil alanları, yürüyüş yolları, kapalı-açık spor alanları ve yüzme havuzları, kapalı-açık çocuk oyun alanları, kısacası tam donanımlı sosyal yaşam alanları ile dönüşüm’ün üst düzeye taşındığı, ihtiyaçların üst düzeyde karşılandığı bir yaşam merkezi’dir. Sizlerde Bulvar Parkta Lansmana Özel fiyatları kaçırmayınız...

Devamını Oku ...

Özgür Parkta Lansmana özel fiyatları kaçırmayın

Bursa’nın en büyük kentsel dönüşüm alanlarından Nilüfer Ataevler’de Beydağ İnşaat tarafından hayata geçirilen Özgür Park Evleri modern mimarisi, inşaat kalitesi ve peyzajı ile bölgenin dönüşüm sürecini yeni bir aşamaya taşıyacak.

18.500 metrekare arsa üzerindeki konutlar ve ticari alanlar içeren proje için çalışmalarına başlayan Beydağ İnşaat uzun yılların verdiği birikim ve uzman kadrosu ile faaliyet göstermektedir. Hayata geçirdiğimiz Ataevler’deki Kentsel Dönüşüm Projesi; her detayı düşünülmüş, ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayacak biçimde planlanmış ve Bursa’da ilk defa bu kadar merkezi bir lokasyonda uygulamaya konmuş kapsamlı bir dönüşüm hareketidir. Özgür Park Evleri yeniden düzenlenen yeşil alanları,

Devamını Oku ...

Yasemin Kent satışa başlandı

Çağdaş mimarinin kusursuzlukla bütünleştiği Yasemin Kent yatırımın ve yaşam estetiğinin değerlendirilmesi için her parça özenle kullanıldı. Aynı zamanda sizin için rahatlığı ve kullanışlılığı ön planda tutarak, gündelik ihtiyaçlarınıza cevap veren Modern ve Konforlu daireler tasarladık. Bu kaliteli ve huzur veren dairelerden uygun fiyatlarda sizlerde yararlanmak için bizimle iletişim kurunuz.

Devamını Oku ...

Güzelyalı’da son daireleri kaçırmayın

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın her alanda kendilerini geliştirebilecekleri gerek zihinsel gerek bedensel faaliyetlerde bulunacakları alanlarımız mevcuttur. Bunlardan başlıcaları: Yeşil ve doğanın içinde sosyal alanlarda dinlenebilecekleri parklarımız, site içinde aktif olarak enerjilerini atabilecekleri basketbol sahaları, açık kapalı yüzme alanları bulunmaktadır. Ayrıca miniklerimizin eğlenerek öğrenebilecekleri oyun alanlarımız mevcuttur.Sizde bu özel fırsatlardan yararlanmak için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişim kurunuz.

Devamını Oku ...

Ayvalık’ta yaza özel kampanyalar...

Balıkesir Ayvalıkta bulunan Ayvalık konakları hem denize hem Şehre rahatlıkla ulaşabileceğiniz güzel bir ortam sunuyor. Balıkesir Ayvalıkta  Beydağ İnşaat tarafından hayata geçirilen Ayvalık Konakları modern mimarisi, inşaat kalitesi ve peyzajı ile bölgenin bölgenin en güzel yaşam alanını sizlere çok özel fırsatlarla sunuyor. Sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak için zaman kaybetmeden bizlerle iletişim kurunuz.

Devamını Oku ...

Gömeç’te hem yazlık hem kışlık fırsatı

Gömeç , Balıkesir ilinin bir ilçesi olup Burhaniye ilçesi ile Ayvalık ilçeleri arasında bulunmaktadır. Hem yazlık hem kışlık olarak kullanabileceğiniz güzel bir fırsat.  merkezi konumda yer almaktadır. Hem denize hem şehre yakın olup Sadece 10 dakikalık taşıt mesafesinde . Ayrıca bu merkezlerin haricinde yine yürüyüş mesafesinde çeşitli eğitim kurumları, sağlık ve güvenlik kurumlarına erişebilmektesiniz.

Devamını Oku ...